Twój-Portal

portal dla Ciebie

Dron jako prezent – o czym warto pamiętać?

Długość: 1 min

W dzisiejszych czasach nowe technologie coraz częściej stają się elementem listy wymarzonych prezentów. Jednym z najpopularniejszych podarków technologicznych jest dron. Dziś omówimy jakie urządzenie wybrać, aby nie zawieść oczekiwań obdarowywanej osoby.

Dron – komu chcemy go podarować?

Istotną kwestią podczas kupna drona jest kierowanie się tym, kim jest obdarowywana osoba. Zazwyczaj można podzielić te osoby na dwie kategorie: dzieci oraz dorośli.

Dla dziecka

Idealnym dronem dla dziecka będzie tzw. minidron. Jest to rodzaj drona o niewielkich rozmiarach. Pozwala na szybkie i zwrotne manewrowanie. Kluczowa w tym przypadku jest wytrzymałość jego elementów. Jak wiadomo dzieci potrafią zniszczyć nawet najdroższe z zabawek. Ważne więc jest znalezienie drona z zabezpieczeniami przed np. łamaniem się śmigieł.

Dla dorosłego

Dorośli często posiadają dużo większe wymagania odnośnie takiego sprzętu. Przyda się więc dron z możliwością robienia zdjęć oraz nagrywania filmów. Ważna jest też odpowiednia stabilność lotu na świeżym powietrzu. W tym celu dron powinien mieć co najmniej cztery śmigła. Czas działania na baterii zależny jest od mocy drona jednak istotne jest wybranie takiego z możliwie największym akumulatorem. Dla tych bardziej wymagających ważnym może być możliwość obsługi zarówno dedykowanym kontrolerem, jak i za pomocą smartfona, który pozwoli na podgląd obrazu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Michał Stasik © Wszelkie prawa zastrzeżone.