Twój-Portal

portal dla Ciebie

Czy śmiech to zdrowie? Sprawdź w czym może Ci pomóc!

Długość: 1 min

Dzisiejsze czasy wymagają od nas ciągłego skupienia i powagi. Warto jednak zastanowić się nad spokojniejszym podejściem. Czy uśmiech może polepszyć Twoje życie? W tym artykule postaramy odpowiedzieć na to pytanie.

Pozytywne nastawienie do życia to połowa sukcesu, jeśli wierzysz w siebie, okazujesz to, cieszysz się małymi rzeczami, wydarzeniami w życiu, budujesz wokół siebie aurę szczęścia. Lepiej być uśmiechniętą, zadowoloną osobą. Śmiech łagodzi stres i negatywną energię. Mniejszy stres, mniej nerwów, mniejsze napięcie wewnętrzne przekładają się na większą odporność organizmu.

Powinniśmy unikać smutku, karcenia siebie samego i pesymizmu. Bo jeśli mało wierzymy w siebie, tak też będzie. Nasze negatywne nastawienie będzie miało wpływ na nasz organizm. To, co zaczniemy sobie wmawiać, na pewno się spełni.

Czy zauważyłeś, że ludzie wolą przyjaźnić się z uśmiechniętymi, żartującymi i szczęśliwymi ludźmi? Zgadza się, nikt nie lubi smutnych i zrzędliwych ludzi. Jeśli chcesz być dziś lubiany, odrzuć złe emocje i zacznij się uśmiechać. Radość z małych rzeczy nie powinna być problemem.

Ludzie, którzy się śmieją, często mają kurze łapki przed oczami, a ich twarz wydaje się ładniejsza. Podkreśla to fakt, że policzki i usta tych osób są wygięte raczej do góry niż do dołu. Zapamiętaj to. Zmień swoje nastawienie, a środowisko wokół ciebie również się zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Michał Stasik © Wszelkie prawa zastrzeżone.