Twój-Portal

portal dla Ciebie

Wieczór kawalerski – ostatnie chwile wolności

Długość: 2 min

Jeśli chcecie aby przyszły pan młody mógł przeżyć z wami niezapomniany wieczór powinniście się do tego dobrze przygotować. To nie będzie zwykły weekendowy wypad na miasto – warto wcześniej przemyśleć kilka spraw albo wszystko poszło zgodnie z planem.

Udany wieczór kawalerski…
Nie chcemy rano obudzić się w sanie podobnym do bohaterów filmu „Hangover” Jednak co znaczy że kawalerski był udany? zastanówmy się.

– Pan młody żyje, i ma wszystkie zęby.
– Wszyscy bawili się świetnie
– Udało się zostać wiernym przyszłej żonie
– Obeszło się bez problemów gastrycznych
– Każdy coś tam pamięta

Przede wszystkim rozmowa
Jeśli jesteś panem młodym i chcesz, aby ten wieczór był wspaniały porozmawiaj z organizatorem i razem rozważcie propozycje, to ty masz się świetnie bawić!

Natomiast jeśli to ty jesteś organizatorem – zapytaj pana młodego czy nie ma jakiś specjalnych życzeń lub czego bardzo by nie chciał. Nie chcesz przecież, żeby wspominał ten wypad jako totalną porażkę.
Wspólnie spędzony czas
Coraz częściej wieczory kawalerskie zaczynają się od wypadu na jedną z dostępnych w okolicy rozrywek. Są to najczęściej:

– paintball
– gokarty
– spływ kajakowy
– escape room
– skok na bungee
– lub np odwiedzenie strzelnicy
Jest to fajna atrakcja i urozmaicenie tego wyjątkowego wyjścia. Później najlepiej przetransportować się do czyjegoś mieszkania w celu odbycia oczywiście kulturalnej posiadówki. W ten sposób przechodzimy na kolejnego punktu

Alkohol…. dużo alkoholu
Wieczory kawalerskie słyną z tego, że raczej nie oszczędza się na nich zdrowia i raczej porządnie baluje. Można zostać u kogoś w domu i w kameralnym gronie świętować ostatnie chwile wolności pana młodego, lub wybrać wersje mniej grzeczną – czyli wyjście na miasto.

Jeśli planujemy przeciągnąć pana młodego po większości lokali w naszym mieście należy pamiętać o tym, że butelka alkoholu w pubie często kosztuje 5 razy więcej niż w zwykłym sklepie. Jeśli nie chcemy zrujnować naszego naszego budżetu lepiej wprowadzić się w imprezowy stan nieco wcześniej, a na mieście jedynie utrzymywać się w radosnym nastroju.

Jedzenie to podstawa
Co większym zawodnikom nie trzeba tłumaczyć jak ważny jest odpowiedni posiłek przed piciem. Jednak warto przypomnieć, że porządny, tłusty, ciepły i smaczny posiłek to najlepszy fundament pod spore ilości alkoholu które w taki wieczór się spożywa.

Najlepiej zamówić coś dobrego do domu lub wyjść grupą do restauracji. Jeśli nie chcemy aby ktoś z balujących poczuł się gorzej lepiej zbudować porządny fundament pod picie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Michał Stasik © Wszelkie prawa zastrzeżone.