Twój-Portal

portal dla Ciebie

Jak zorganizować ślub? Krok po kroku

Długość: 2 min

Ślub to zdecydowanie jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, zdecydowanie towarzyszmu mu wiele emocji.
Pierwszym krokiem jest ustalenie głównych kwestii organizacyjnych. Koniecznie określcie:
– budżet
– lokal w którym zamierzacie wyprawić przyjęcie weselne
– liczbę gości
– miejsce uroczystości

Budżet – niezwykle ważny podczas planowania wesela i ślubu. Kwota jaką jesteście w stanie przeznaczyć na organizację wesele determinuje wasze dalsze wybory. Ważne jest, aby ceremonia była odpowiednio zorganizowana wedle waszych potrzeb. Przedyskutujcie i zaplanujcie wszystkie wydatki oraz zadecydujcie jak ma wyglądać uroczystość.

Lokal w którym zamierzacie wyprawić przyjęcie weselne – Musicie wybrać lokal, który według was idealnie sie sprawdzi jako miejsce gdzie wyprawicie huczną zabawę. Ważne jest rezerwowanie terminów odpowiednio wcześnie, ponieważ w przypadku przyjęć weselnych konieczna jest rezerwacja terminu o wiele wcześniej.

Liczba gości – trudna sprawa dla narzeczeństwa do ustalenia. Należy ustalić czy będzie to uroczystość tylko dla rodziny czy uroczystość włączająca również znajomych przyszłej Młodej Pary. Jak już się uda ustalić wstępną liczbę gości to należy pamiętać o rozmieszczeniu liczby gości weselnych. Nie planujcie rozsadzenia obok siebie członków rodziny oraz znajomych których za sobą nie przepadają.

Miejsce uroczystości – musicie wybrać czy będziecie brać ślub w urzędzie cywilnym czy kościele. Jeżeli ślub cywilny to należy wybrać odpowiedni urząd stanu cywilnego a jeżeli kościelny, to należy wybrać kościół w której ma się odbyć uroczystość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Michał Stasik © Wszelkie prawa zastrzeżone.